Operator de Telemarketing

Sebo Credit SRL №14663146, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Căutăm un Operator Telemarketing dedicat pentru a se alătura echipei noastre ca Conversion Specialist (offline). Dacă ești pasionat de vânzări și îți place să interacționezi cu clienții, aceasta este oportunitatea perfectă pentru tine!
Responsabilități:

Deservire clienți: Oferirea de asistență și informații clienților prin telefon, asigurând o experiență plăcută și profesională.
Vânzări: Promovarea și vânzarea produselor companiei pentru a atinge și depăși obiectivele de vânzări stabilite.
Colaborare: Lucrul îndeaproape cu echipa de vânzări pentru a coordona campanii și strategii eficiente.
Raportare: Monitorizarea performanței vânzărilor și raportarea rezultatelor către management.
Îmbunătățirea proceselor: Sugestii pentru optimizarea abordărilor de vânzare și creșterea eficienței activităților.

Cerințe:

Experiență anterioară în telemarketing sau vânzări (preferabil).
Abilități excelente de comunicare și persuasiune.
Orientare către rezultate și abilități de negociere.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a sistemelor de gestionare a clienților.

Oferim:

Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
Mediu de lucru dinamic și sprijin în dezvoltarea profesională.
Traininguri și resurse pentru îmbunătățirea abilităților tale.

Dacă ești pregătit să faci parte dintr-o echipă de succes și să contribui la creșterea companiei, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail hr@sebo.md, diana.ceausu@sebo.md, sau la 060500045.
Așteptăm cu nerăbdare să îți cunoaștem entuziasmul și abilitățile! E-mail: hr@sebo.md, diana.ceausu@sebo.md
Telefon: 060500045
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть