Operator serviciu clienti

HR-Consulting (www.search4staff.com) №2378125, 26 ноября 2014
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

OPERATOR SERVICIU CLIENTI

Compania:
Compania internationala specializata in domeniul logisticii si distribuirii serviciilor, mai mult de 10 ani in Republica Moldova, care lucreaza pentru clienti internationali mari, activ în toate tipuri de linii de business, cum ar fi Petrochemicals, produse industriale (cum ar fi piese de schimb), bunuri de larg consum (sport, modă, sănătate ...), mărfuri (cafea, cacao ...), Specialty Chemicals, etc.

Responsabilitati:
• Sa asigure un nivel excelent de deservire a clientilor si sa se asigure ca serviciul furnizat corespunde cerintelor clientului;
• Sa îndeplineasca nevoile clientilor nostri, prin deservirea clienților cu informații și date zilnice, săptămânale sau lunare;
• Procesarea instrucțiunilor procesului de lucru, care conțin toate informațiile necesare pentru a îndeplini procesele administrative și de gestionare a informațiilor referitoare la clientii nostri;
• Comunicare internă activa cu filiale peste toata lume;
• Comunicare cu alti operatori de servicii pentru clienti (scris și prin telefon) in mod regulat, în funcție de nevoile specifice;
• Monitorizarea cerințelor de zi cu zi excepționale prevăzute de filiale si clientii nostri;

Cerinte de baza:

• Studii superioare finisate;
• Limba engleza si romana la nivel fluent ( spaniola, italiana este un avantaj);
• Experiență în lucrul cu clienți este un avantaj;
• Capacitate de lucru in regim dinamic si flexibil;
• Capacitatea de a respecta ,,deadlines’’ care au o importanta globala;
• Abilități bune in lucrul cu MS Word, Excel este un avantaj;
• Creativitate, dorinta de a lucra si de a face parte dintr-o echipa tinara, activa si ambitioasa;

Beneficii:

• Programul de training pentru initiere in lucrul care il veti efectua;
• Oportunitate de a lucra intr-o companie de talie internationala;
• Comunicarea cu colegii de serviciu prin toata lume;
• Salariu motivational;
• Lucru intr-o echipa tinara, activa si ambitioasa;
• Pachetul social;

Cei interesati pot transmite CV-ul la urmatoare adresa de e-mail: NP50@SEARCH4STAFF.COM

Telefon de contact: 022 876 557

In CV va rugam sa indicati codul postului vacant: (CSO)

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть