Receptioner/a

AquaTerra
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: По сменному графику
Responsabilități:

întîmpinarea clienților;
predarea și primirea cheilor de la vestiare și safeuri;
recepționarea și redirecționarea apelurilor de intrare;
oferirea consultațiilor necesare și asigurarea unui nivel de deservire adecvat pentru membrii clubului;
verificarea corespunderii Club Cardului prezentat cu datele de identitate ale membrului clubului.

Cerințe:

experiența de lucru cu aparatul de casă este binevenită;
experiența de lucru în cadrul clubului de fitness va fi un mare avantaj, însă nu este o condiție obligatorie; oferim instruirea necesară;
conștiinciozitate, comunicativitate, sîrguință, vorbire corectă, atitudine binevoitoare, abilitatea de a controla emoțiile, de a manifesta o atitudine pozitivă.

CALITĂȚI IMPORTANTE: dorința și capacitatea de a lucra cu oamenii.
Condiții de muncă:

un nou club de fitness clasa premium (5 000 m.p.);
angajare în conformitate cu prevederile Codului muncii;
program de lucru în ture;
oportunități de creștere profesională;
un colectiv prietenos.

Vă rugăm să expediați CV-urile însoțite de fotografie la adresa: hr@aterra.md.

Indicați neapărat în subiectul mesajului denumirea locului vacant.
Interviul va avea loc doar după examinarea CV-urilor! Informații la telefon nu se oferă. E-mail: maria_costandoi@mail.ru
Telefon: +37379297929
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть