Redactor presa scrisa

Media Image SRL №1250627, 4 октября 2013
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы

Descrierea firmei:
Companie membra a unuia dintre cele mai mari trusturi de monitorizare de presa din Romania
Descrierea postului:
Realizarea unor sinteze ale stirilor din presa scrisa din Republica Moldova si introducerea lor intr-o baza de date.
Salariu atractiv, posibilitate de promovare si de acumulare a experientei in domeniu.
Cerinte:
Excelent cunoscator al limbilor ruse si romane.
Capacitate ridicata de sinteza a informatiei.
Persoana serioasa, motivata, capabila sa se integreze intr-o echipa dinamica si sa respecte dead-line-uri ferme. Bun utilizator al programelor din suita Office. Nivel mediu de cunoastere a calculatorului.
Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV pe adresa office@mediaimage.md cu specificarea postului. Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть