Șef Producere, Hala de tratare și ambalare a îngrășămintelor minerale (s. Tigheci, rl. Leova)

Agrostoc
Город: Леова
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Responsabilități:

Coordonarea si asigurarea întregului proces de lucru și de producție a Fabricii de Producere;
Realizarii producției planificate, tratarea și ambalarea îngrășămintelor minerale, în conformitate cu obiectivele programului și standardele de calitate ale Cooperativei;
Respectarea proceselor tehnice de lucru în Hala de tratare și ambalare a îmgrășămintelor minerale;
Elaborarea, aprobarea și respectarea instrucțiunilor tehnologice pentru fiecare fază de producție.

Cerinţe:

Studii superioare tehnice finisate;
Experienta în funcție de conducere de cel puțin 5 ani;
Experiență în industria producerii;
Cunostinte limbilor: română, rusă, (și una din limbile engleza, spaniola sau germana);
Gândire analitică, orientare spre rezultat, abilități de lider;
Gestionare a unei echipe, delegarea.

Oferim:

Lucru într-o companie de success;
Pachet social deplin;
Salariu atractiv, motivat;
Automobil de serviciu, convorbiri telefonice asigurate.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@agrostoc.md, sau ne puteți contacta la numărul de telefon: 0 603 02 766.
* Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu E-mail: hr@agrostoc.md
0 603 02 766
Телефон:
+373 603 02 766
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть