Specialist Achiziții

Flormar
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Despre Noi: Suntem o companie de top în domeniul vânzării produselor cosmetice, recunoscută pentru diversitatea și calitatea produselor noastre. Scopul nostru este de a oferi clienților o experiență de cumpărare excepțională și produse care să răspundă celor mai înalte standarde de frumusețe și îngrijire.
Descrierea Postului: Căutăm un Specialist Achiziții dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Persoana potrivită va avea un rol cheie în gestionarea și optimizarea proceselor de achiziții, asigurându-se că stocurile sunt gestionate eficient și că avem mereu produsele necesare pentru a satisface cerințele clienților noștri.
Responsabilități:

Gestionarea întregului proces de achiziții, de la identificarea furnizorilor până la negocierea contractelor și plasarea comenzilor.
Monitorizarea stocurilor și planificarea achizițiilor pentru a asigura disponibilitatea produselor.
Evaluarea și selectarea furnizorilor pe baza criteriilor de calitate, preț și termene de livrare.
Negocierea termenilor și condițiilor contractuale cu furnizorii.
Colaborarea strânsă cu departamentele de vânzări și marketing pentru a înțelege cerințele de aprovizionare.
Monitorizarea performanței furnizorilor și rezolvarea eventualelor probleme legate de livrare sau calitate.
Menținerea și actualizarea bazelor de date cu furnizori și produse.

Cerințe:

Experiență de minim 3 ani în achiziții, preferabil în industria cosmeticelor sau a produselor de frumusețe.
Abilități excelente de negociere și comunicare.
Capacitatea de a analiza date și de a lua decizii bazate pe insight-uri.
Abilități puternice de organizare și gestionare a timpului.
Cunoașterea pieței de produse cosmetice și a tendințelor actuale din industrie.
Cunoașterea limbii engleze la un nivel avansat.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
Discounturi atractive la produsele noastre cosmetice.

Cum să Aplici: Dacă ești pasionat de industria cosmeticelor și ai abilitățile și experiența necesară pentru a contribui la succesul brandului nostru, te invităm să trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa hr@medix.md sau sună-ne neapărat la nr. 079308080.
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm cum poți contribui la creșterea și succesul companiei noastre! E-mail: hr@medix.md
Telefon: 079308080
Телефон:
+373 793 08 080
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть