Specialist BAC

Student Card №634719, 5 октября 2012
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день

Eşti îndrăzneţ, comunicativ şi ai vrea să dezvolţi şi să gestionezi cu seriozitate serviciile şi produsele companiei, aplică şi tu la acest job! Vei face parte dintr-o echipa foarte bună, vei căpăta experienţă în domeniu şi vei fi mulţumit de banii primiţi.
Cerinţe:
· Studii superioare finalizate (Jurnalism, Filologie);
· Foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare interpersonală;
· Cunoştinţe bune de utilizare PC;
· Orientare foarte bună către rezultate;
· Iniţiativă şi orientare către acţiune;
· Cunoașterea limbii engleze şi ruse obligatoriu
Vârsta până la 25 ani;
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- scrie si redactează articole complete sau teme din domeniul educational BAC în revista si portal web
- trebuie sa urmărească informaţiile despre evenimentele din domeniul invatamintului legate de organizarea examenelor de BAC si a pretestarilor.;
- negociază cu privire la întruniri cu persoane din cadrul invatamintului;
- scrie articole si îsi aduce alte contribuţii cu creativitate de specialist in Examene de Bac.
-ofera consultanta in oficiu despre examenele de Bac
- caută agenţi economici si colaboratori, incheie contracte si negociază cu privire la contractele încheiate, la articole si la alte servicii
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
Remunerarea este foarte motivantă şi direct proporţională cu rezultatele.
Oferim întreg pachetul social.
Salariul şi bonusurile băneşti se vor discuta la interviu.
Pentru a fi angajat trimite:
CV-ul + poza ta la: daniela@studiiburse.info
Телефон:
+373 601 02 156
Контактное лицо:
Daniela
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть