Specialist/specialistă licitatii - achizitii publice

ENERGY JUST VS SRL
Город: Хынчешты
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 12000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Compania ENERGY JUST VS SRL , specializată in domeniu energetic si construcția centralelor fotovoltaice angajează Operator licitatii -achizitii publice, devizier.

Responsabilitățile specifice :
- Gestioneaza procesele de achizitii publice conform legislatiei in vigoare si a regulilor Sistemul Electronic de ︈Achizitii Publice (SEAP)
- elaborarea documentațiilor de achiziție publică si COP (devize de cheltuieli , caiet de sarcini, formulare, DUAE, model de contract);
- evaluarea ofertelor depuse în cadrul procedurilor de achiziție derulate, întocmirea documentelor aferente procesului de evaluare și a dosarului procedurii;
- întocmirea contractelor cu Beneficiarii de la care urmează să se achiziționeze;
monitorizarea pietii pentru identificarea oportunitatilor si a celor mai bune oferte.

Cerințe:
- Experienta profesionala relevanta (intocmire de documentatii de achizitie si derulare proceduri de achizitie servicii, lucrari din domeniul Constructiilor ,Electotehnică. )
- experiență specifică în elaborarea si evaluarea documentațiilor aferente acordurilor cadru;
- studii superioare sau colegiul tehnic;
- cunoștințe operare PC (MS Office, Winsmeta, WinDoc, etc.);
Телефон:
+373 689 99 497
Контактное лицо:
energyjvs@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть