Specialist/vânzător consultant beauty boutique

№13481822, 10 декабря 2023
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unui profesionist pasionat de frumusețe și moda pentru a se alătura echipei noastre din centrul capitalei. Dacă iubești industria cosmeticelor și ai abilități excelente de comunicare cu clienții, te așteptăm să aplici!

Responsabilități:

Consilierea clienților în alegerea produselor cosmetice potrivite.

Gestionarea vânzărilor și atingerea obiectivelor stabilite.
Menținerea unui mediu de cumpărături plăcut și curat.
Păstrarea cunoștințelor actualizate privind produsele și tendințele din domeniul frumuseții.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări sau domeniul cosmeticelor (reprezintă un avantaj dar nu e obligator).
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
Atitudine proactivă și orientată către rezultate.
Atenție la detalii și prezentare îngrijită.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ.
Pachet salarial competitiv și comisioane atractive.

Dezvoltare profesională continuă și traininguri specializate
Dacă ești pregătit să aduci pasiunea ta pentru frumusețe într-un mediu de lucru vibrant, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la nicolae.rotaru@avon.com sau vină cu un apel direct la numărul din anunț . Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Телефон:
+373 697 77 420
Контактное лицо:
Nicolae
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть