Tehnician pentru cazane pe gaze 30 000 lei

Amber-Term SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 30000 MDL
График: Полный день
Consorțiul AMBER-TERM - FENIXIMPEX SRL, PALMIRACONS SRL, AMBER-MOLDOVANU SRL oferă echipamente, utilaje şi servicii profesioniste de eficientizare a consumului de energie şi de sporire a confortului. Varietatea acestor soluţii este oferită de o echipă dedicată, preocupată de bunăstarea clienţilor partenerilor săi.
Tehnicianul la exploatarea și repararea utilajului cu gaze are următoarele atribuții:

Determină cauzele de defecțiune după tipul acesteia, condițiile de apariție și evenimentele de întreținere-reparații existente a utilajului, explică clientului normele de utilizare corectă a utilajului
Propune clientului măsuri de întreținere a utilajului, anticipează defecțiunile.

Candidatul ideal:
Căutăm o persoană atentă la detalii, responsabilă, bine organizată, comunicabilă și dinamică pentru a se alătura familiei Amber-Term de la sediul nostru din orașul Chișinău str. Vadul lui Vodă, 68.
Cerințe fată de candidat:

Experiență - min. 1 an;
Disciplină, onestitate, responsabilitate etc;
Permis de conducere, automobil personal.

Beneficii:

Salariul motivant: 30 000 lei.
Beneficii extrasalariale: reduceri la toate mărfurile importate de companie, promoții interne pentru angajați, evenimente și cadouri pentru angajați și copiii acestora, etc;
Pachet social complet;
Telefon mobil cu pachet nelimitat și acces la internet asigurate de angajator;
Instruire și oportunități de dezvoltare profesională;
Posibilități de avansare în carieră;
Un mediu de lucru activ;
Condiții de muncă excelente;
Instrumente specifice lucrarilor.
Telefon: 060003596
E-mail: info@amber.md
www.amber.md
Телефон:
+373 600 03 596
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть