Vânzător-consultant

VOGCOM SALES SRL №13257269, 31 октября 2023
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Principalele responsabilități:

- Consiliere clienti in showroom;
- Activitati de vanzare, intocmirea corecta a documentelor specifice activitatii de vanzare, facturare si
incasarea contravalorii marfii;
- Verificarea stocurilor cu vanzarile, precum si raportarea activitatii de vanzare;
- Comunicarea cu clientii magazinului, prezinta produselor aferente vanzarii, ofera informatii despre marfa
expusa si realizeaza demonstratii.

Cerințe:

- Experiență profesională anterioară relevantă de minim 1 an;
- Abilităţi de utilizare a computerului (MS Office);
- Cunostinte minime operare 1C (constituie avantaj);
- Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate.

Competențe:

- Seriozitate si atitudine proactivă
- Abilități de organizare, comunicare și lucru în echipă;
- Orientare către client;
- Planificare – organizare si auto-disciplină;
- Abilități excelente de comunicare și negociere (limbile română și rusă)

Regim de lucru magazin:

Marți - Sâmbătă: 09:00 - 20:00
Duminica: 09:00 - 15:00

Noi oferim:

- Salariu competitiv;
- Pachet social complet;
- Pregatire profesionala in cadrul companiei;
- Parte a unei echipe tinere si dinamice;
- Magazinul amplasat in centrul orasului;
- Cafea, ceai, biscuiti.
Контактное лицо:
Vitalie
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть