Vanzator in magazin specializat de bere

Ms investgroup srl №14587470, 15 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 5000 До 7000 MDL
График: Частичная занятость
Место работы: На территории работодателя
Vânzător

Cerințe:
- Abilități de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă
- Dorința de a învăța
- Cunoaşterea limbilor română și rusă la nivel de vorbire fluentă
- Experiența nu este obligatorie, dar prezintă un avantaj.

Condiții de muncă:
- Salariu atractiv
- Program de lucru part time in ture 09:00-15:00 /15:00-22:00
- Stil de viață dinamic în echipa noastră prietenoasă

Responsabilități:

- Asigurarea vitrinei cu tot sortimentul necesar de produse
- Asigurarea curățeniei și bunei funcționări a echipamentelor

Achitarea zilnică!

Pentru mai multe detalii lăsați un mesaj în vaiber 069590761!
Телефон:
+373 695 90 761
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть