Vânzător produse agricole

Vadalex-Agro
Город: Комрат
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Vânzarea produselor agricole în magazin
Consilierea clienților cu privire la produsele disponibile, caracteristicile și utilizarea acestora
Procesarea și completarea comenzilor, inclusiv ambalarea și pregătirea pentru livrare
Menținerea unui mediu de lucru ordonat și curat, inclusiv aranjarea produselor pe rafturi și întreținerea vitrinelor
Gestionarea stocurilor și monitorizarea termenelor de valabilitate ale produselor
Efectuarea operațiunilor de casă și întocmirea rapoartelor de vânzări
Asigurarea unui serviciu excelent pentru clienți și rezolvarea problemelor sau reclamațiilor acestora

Cerințe:

Exprimarea fluentă în limbile română / rusă
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
Studii superioare de specialitate
Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul produselor agricole va constitui un avantaj
Cunoștințe despre produsele agricole și piața acestora reprezintă un avantaj
Capacitatea de a învăța rapid și atenție la detalii.
Abilități de organizare și capacitatea de a lucra în echipă

Oferim:

Mediu de lucru profesionist într-o companie în continuă dezvoltare.
Salariu competitiv și pachet social asigurat
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Aplică pentru această funcție cu un CV la e-mailul: anna_perenna@mail.ru cu titlul scrisorii ”Vânzător produse agricole”. E-mail: anna_perenna@mail.ru
Telefon: 068996799
Телефон:
+373 689 96 799
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть