Video-redactor

Compania Impriu Denyell №722777, 18 декабря 2012
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Imperiu Denyell angajeaza video-redactor.
Sarcinile si responsabilitatile postului:
- culege informatii si redacteaza materiale in domeniul specific;
- vizeaza materialele realizate de reporteri;
- participa la proiectarea continutului publicatiei;
- mentine o relatie permanenta cu reprezentantii companiilor si cu cei ai institutiilor din domeniu, identifica noi surse;
- participa la conferinte de presa, seminarii, prezentari etc.;
- colaboreaza cu colegii de departament, angajatii celorlalte departamente si da curs solicitarilor formulate de catre redactorul-sef;
- propune redactorului-sef subiecte care pot face obiectul unor materiale;
- contribuie la completarea bazei ce contine datele de contact ale surselor de informatii;
-asigurarea imaginii unitare a subiectului;
- întretinerea unei imagini cât mai bune;
- Participa la organizarea fiecarui cadru, precum si la toate repetitiile premergatoare filmarii.

Toate persoanele care doresc sa candideze la functia data sunt rugati sa transmita CV-ul si scrisoarea de intentie la adresa de e-mail imperiudenyell@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть