Casier 11000 net

Rost Import
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 11000 MDL
График: По сменному графику
Cerințe:

Studii medii;
Cunoașterea bună a limbilor română şi rusă;
Capacitate de-a intra usor in contact cu clientii, inclusiv cu copii;
Experienta anterioara de lucru in pozitii similare vor constitui un avantaj.

Responsabilităţi:

Asigurarea deservirii calitative a clientilor;
Acordarea suportului clienților care sunt interesați de produsele companiei;
Operarea casei de marcat, încasarea banilor și efectuarea tutoror operațiunile legate de metodele de plată.

Oferim:

Program de muncă stabil;
Salariu FIX, ATRACTIV si ACHITAT LA TIMP;
Stabilitate si posibilitate de dezvoltare personala;
Bonusuri lunare conform KPI-ul personal;
Mediu linistit si placut de lucru;
Colectiv tinar si plin de energie pozitiva;
Cursuri si traininguri de crestere profesionala achitate de catre companie.

Vă așteptăm cu mare drag în echipa noastră, sa impartim bucuria copilariei impreuna! E-mail: hr@rostimport.md
Telefon: 060595942
www.rostimport.md
Телефон:
+373 605 95 942
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть