Vinzator Consultant online

Advance Suprem IT №14676369, 4 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerinte:

Experienta in vinzari – obligatorie;
Persoana sociabila,energica,responsabila;
Cunoaşterea limbilor: română, rusă, fluent;
Abilitati excelente de comunicare si negociere;
Orientare spre rezultat.

Principalele responsabilităţi:

Asigurarea unor servicii de înalta calitate, pentru atragerea si menținerea clienților;
Identificarea necesităţilor şi preferinţelor clienţilor;
Consilierea şi ghidarea clienţilor cu privire la produsele magazinului.

În schimb oferim:

Oportunitati de dezvoltare personală și profesională;
Angajare oficială si pachet social complet;
Lucru interesant într-o echipă dinamica.

Dacă te-am intrigat, vrem și noi să ne uimești.

Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs pe adresa de e-mail: advance.supremit@gmail.com.

Indicați poziția pentru care aplicați. E-mail: advance.supremit@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть