Muncitori Auxiliari (14000NET)

easy hire

9 Сентября 2024

Easy hire angajeaza:

Suntem aproape de 20 ani în industria construcțiilor a Republicii Moldova. NOI OFERIM O GAMĂ LARGĂ: Închiriere echipament de construcție, transport și tehnică specială; Construcții rezidențiale; Investigații topo-geodezice; stațiilor meteorologice;construcția drumurilor,de rețele de apeduct, gazoduct, amenajarea teritoriilor parcurilor, curților de locuit,etc
Ne extindem echipa cu muncitori calificați.
Locație: Botanica, str. Grenoble 128/8
Program de Muncă: Luni-Vineri, 8:00-18:00; Sâmbătă ocazional
Salariu: 14 000 NET
Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor suplimentare oferite de superior.
  • Îndeplinirea sarcinilor zilnice în conformitate cu instrucțiunile primite.

Beneficii:

  • Cazare asigurată.
  • Cheltuieli de transport acoperite.
  • Diurnă zilnică de 100 lei.
  • Salariu stabil.

Cerințe:

  • Studii în profil tehnic.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Disponibilitate pentru munca fizică și deplasări ocazionale.

Numă de contact:  079848038; Adresa de email: cv@easyhr.md.
Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la realizarea proiectelor esențiale pentru dezvoltarea infrastructurii din Republica Moldova!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть