Operator call-centru (RO/RU)

Viatel
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 6000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Dispuși să angajăm refugiați
Căutați un loc de muncă bine plătit și interesant, dar nu aveți experiență? Nicio problemă! Acum este șansa ta. Te așteptăm pentru un interviu pentru postul de „Operator call-center” care este disponibil.

Beneficii:

Angajare oficială + pachet complet de beneficii sociale;
Salariu fix + bonusuri;
Cadouri partener;
Program de lucru pe ture, de luni până vineri:
- Part-time: 8:00-14:00 / 9:00-15:00 / 14:00-20:00
- Full-time: 8:00-17:00 / 9:00-18:00 / 11:00-20:00

Instruire gratuită în domeniu;
Training-uri în tehnici de vânzări;
Oportunități de dezvoltare profesională;
O echipă tânără și prietenoasă.

Cerințe față de candidat:

Nivel fluent de vorbire în limbile română și rusă;
Abilități excelente de comunicare profesională și negociere cu clienții;
Responsabilitate, inițiativă, amabilitate;
Orientare către rezultate;
Capacitatea de a lucra în echipă.

Descrierea jobului: Efectuarea și preluarea apelurilor pentru a promova și comercializa serviciile de telecomunicații (telefonie mobilă, internet și TV) către clienții existenți.

Jobul tau te așteaptă!

Expediază CV-ul la adresa: hr@viatelbpo.com
Sau contacteaza-ne! 060668003.

Oficiul se află la Buiucani E-mail: hr@viatelbpo.com
Telefon: 060668003
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide