Operator call-centru (RO/RU)

Viatel
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 6000 До 10000 MDL
График: Гибкий график
Готовы трудоустроить беженцев
Căutați un loc de muncă bine plătit și interesant, dar nu aveți experiență? Nicio problemă! Acum este șansa ta. Te așteptăm pentru un interviu pentru postul de „Operator call-center” care este disponibil.

Beneficii:

Angajare oficială + pachet complet de beneficii sociale;
Salariu fix + bonusuri;
Cadouri partener;
Program de lucru pe ture, de luni până vineri:
- Part-time: 8:00-14:00 / 9:00-15:00 / 14:00-20:00
- Full-time: 8:00-17:00 / 9:00-18:00 / 11:00-20:00

Instruire gratuită în domeniu;
Training-uri în tehnici de vânzări;
Oportunități de dezvoltare profesională;
O echipă tânără și prietenoasă.

Cerințe față de candidat:

Nivel fluent de vorbire în limbile română și rusă;
Abilități excelente de comunicare profesională și negociere cu clienții;
Responsabilitate, inițiativă, amabilitate;
Orientare către rezultate;
Capacitatea de a lucra în echipă.

Descrierea jobului: Efectuarea și preluarea apelurilor pentru a promova și comercializa serviciile de telecomunicații (telefonie mobilă, internet și TV) către clienții existenți.

Jobul tau te așteaptă!

Expediază CV-ul la adresa: hr@viatelbpo.com
Sau contacteaza-ne! 060668003.

Oficiul se află la Buiucani E-mail: hr@viatelbpo.com
Telefon: 060668003
Телефон:
+373 606 68 003
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть